Vital Proteins Collagen [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

pexels-andrea-piacquadio-3775118
Zveřejněno: 20.12.2023 , datum poslední aktualizace: 12.2.2024

Bolí vás klouby a vnímáte, že vaše pohyblivost už není taková, jako bývala v dobách, kdy vám bylo dvacet? Případně se pravidelně věnujete aktivnímu pohybu, ale máte obavy, že bude přispívat k rychlejšímu opotřebení? V takové chvíli nám přijde vhod kvalitní kloubní výživa, která obsahuje přírodní kolagen. Dnešním recenzovaným produktem v rámci našeho seriálu je Vital Proteins Collagen Peptides.

vital proteins collagen recenze

Zatímco někteří lidé na podporu pohybového ústrojí používají jarní bylinky, další z nás mnohem více důvěřují doplňkům stravy s obsahem kolagenu, který je jednou z nejdůležitějších součástí kloubních chrupavek. Ty se mohou vlivem opotřebování, věku a chronických potíží postupně ztenčovat, což pak může vyústit v problémy s normálním pohybem a soběstačností.

Tip: Něco vás bolí? Vyzkoušejte Priessnitzův zábal

Právě proto by měla být součástí naší životosprávy kvalitní kloubní výživa, která obsahuje prvotřídní kolagen, jehož produkce v těle postupně klesá. Právě v takové chvíli vám může být k užitku značka Vital Proteins se svým výrobkem Collagen Peptides.

💡  Nakupujte bezpečně: Vital Proteins Collagen Peptides nebo jakýkoliv jiný kolagen doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Collagen Peptides na Benu.cz

Víte, co vše vám může nabídnout?

O Vital Proteins

Vital Proteins Collagen [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

✅ Vital Proteins je americká značka, která se řadí k tamním nejoblíbenějším výrobcům doplňků stravy s obsahem kolagenu. Kolagen patří k nejzastoupenějším bílkovinám v lidském těle. Kromě toho, že se nachází v kloubech, najdeme ho i v pojivových tkáních, ve struktuře orgánů (které potřebují být pro své normální fungování pružné) či v pokožce. Z toho důvodu se kolagen doporučuje i na podporu krásy a mladistvého zevnějšku. Spolu s dalšími látkami se pak dá užívat i v době, kdy vás trápí zvýšená náchylnost k vypadávání vlasů.

Tip redakce – Vital Proteins Collagen Peptides vital protein collagen peptides

⭐ Kolagenní peptidy

✅ pro zdravé klouby
✅ pro mladistvý vzhled
✅ pro krásu vlasů, nehtů a pleti

 

 

O Vital Proteins Collagen Peptides

✅ Vital Proteins Collagen Peptides je doplněk stravy s obsahem kvalitního kolagenu, který se dá sehnat v několika velikostech balení. (Například 284 g a 567 g.)  Ve složení je kvalitní hovězí kolagen v prášku, který se jednoduše rozmíchá v teplém nebo ve studeném nápoji. 

Ve srovnání s některými jinými obdobnými produkty, které jsou na našem trhu k dostání, nemá tento výrobek žádnou vůni ani chuť. Je tedy dokonale neutrální. To se bude jistě hodit, protože některé kolageny mohou mít nepříjemné senzorické vlastnosti, které evokují rybinu. Ne každý navíc chce užívat kolagen, který obsahuje dodatečné příchutě.

 

Proč to zkusit?

Dlouhodobé užívání doplňku stravy s kolagenem má své opodstatnění. Má se za to, že největšího peaku dosahujeme kolem 25 let a pak jeho množství postupně klesá. Jak ale stárneme, naše potřeba kolagenu se naopak zvyšuje.

Doplňování Vital Proteins kolagenu může podpořit:

 • Normální stav kostí
 • Normální stav kůže
 • Normální stav vazů
 • Normální stav šlach

Počítejte ale s tím, že ve složení tohoto doplňku stravy je opravdu čistě kolagen. To znamená, že vitamín C, který se s ním doporučuje užívat, budete muset doplnit z jiného zdroje.

Přečtěte si: Recenze kloubní výživy Kloubin

Kolik stojí, kde se dá koupit a jaké je užívání?

Vital Proteins Collagen [recenze]: Jaké jsou zkušenosti?

Cena tohoto kolagenu se liší v závislosti na velikosti balení, které se rozhodnete objednat. Větší koupíte za částku kolem 849,- a to menší za částku kolem 545,-. Ovšem, vzhledem k tomu, že se kolagen doporučuje užívat dlouhodobě každý den, bychom vám radili kupovat spíš větší balení, které je v poměru ke gramáži a ceně výhodnější. Tuto značku kolagenu pak koupíte například v lékárně, včetně takové, která prodává zboží i po internetu. Doporučená denní dávka jsou 1-2 odměrky, které rozmícháte ve vodě.

Jaké jsou zkušenosti zákazníků a zákaznic?

Nyní se jako již tradičně podíváme na to, co o ✅ Vital Proteins Collagen Peptides říkají lidé, kteří se jej rozhodli vyzkoušet. Byli spokojení? A šli by si tento výrobek koupit znovu?

Když se mrkneme na ověřené recenze na srovnávači Zboží, můžeme se dozvědět, že:

Výhody
 • Podle uživatelů opravdu funguje
 • Tento výrobek je dle zkušeností rodinných příslušníků oblíbený třeba i ve Švýcarsku
 • Je tento kolagen velmi dobře rozpustný
 • Má podle jejich míněný rychlý nástup účinků
 • Se jim líbí, že neobsahuje příchuť
 • Vnímají pěstěnější vzhled nehtů, vlasů a kůže
 • Se dá přidávat i do kávy

Mezi zápory nejčastěji zmiňují:

Nevýhody
 • Vyšší cenu
 • Že nevoní a nechutná dobře
 • Že není plně rozpustný

Zkušenosti z internetu

vital proteins collagen diskuzze
Zdroj: Zbozi.cz
vital proteins collagen peptides diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
collagen peptides hodnocení
Zdroj: Notino.cz

Vzhledem ke všem výše uvedeným pozitivům vám můžeme vyzkoušení kolagenového doplňku stravy ✅ Vital Proteins Collagen Peptides doporučit.

Alternativy Vital Proteins Collagen Peptides

Vybíráte vhodný doplněk stravy s obsahem kolagenu, ale nemůžete se rozhodnout? Napsali jsme pro vás další recenze, aby byl vás výběr jednodušší. Kloubní výživa Kloubin, kolagenový nápoj Venira, Inca Collagen nebo Flextor.

 

 

Také s ním máte dobrou zkušenost?

 

Štítky: , , , , , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení