NatureVia PerfectDay [recenze]

woman-g1908bf7fe_1920
Zveřejněno: 1.8.2023 , datum poslední aktualizace: 28.8.2023

To, že procházíte procesem, který končí menopauzou, často v životě nic neznamená. Stále musíte podávat stejně kvalitní pracovní výkony a starat se o chod domácnosti a své příbuzné. Mohl by vám tento důležitý životní moment ulehčit volně prodejný doplněk stravy NatureVia PerfectDay?

Doplňky stravy na menopauzu jsou u žen velmi populární, protože obsažené bylinky, vitamíny a minerály často podporují normální hormonální rovnováhu, duševní bdělost a pohodu. Jelikož je jich ale na trhu nepřeberné množství, možná se samy sebe ptáte, který z nich stojí za vaši pozornost.

Estrogen tablety

Zvažujete koupi přípravku na menopauzu? Podívejte se na naše srovnání estrogen tablet! 🏆

Srovnání nejlepších přípravků na menopazu Tipy na zmírnění příznaků menopauzy Informace o menopauze

NatureVia PerfectDay [recenze]

Přečtěte si: Recenze českého doplňku stravy Womeno

Z toho důvodu se dnes zaměříme na přípravek NatureVia PerfecDay.

O PerfectDay

NatureVia PerfectDay [recenze]

PerfectDay je, podobně, jako třeba GS Merilin, doplněk stravy pro menopauzální ženy, které mají zájem o zvýšení osobního komfortu a o podporu hormonální rovnováhy. Má přírodní složení, kterému dominují především vitamíny a bylinky, takže se nemusíte bát, že do sebe budete cpát hormony.

 

 

V jeho složení se nachází:

  • Ploštičník hroznatý (návaly horka a pocení)
  • Drmek obecný (hormonální rovnováha)
  • Chmel otáčivý (zklidnění a spánek)
  • Sojový extrakt (fytoestrogeny)
  • Vitamín D (imunita, dobrá nálada, normální stav kostí)

Ve srovnání s Womeno, FytoFEM a dalšími, toho NatureVia PerfectDay obsahuje méně, což je možná trochu škoda. Pokud ale nejsou vaše příznaky menopauzy zatím příliš úporné, mohlo by jít o přijatelné řešení.

NatureVia PerfectDay [recenze]

⭐ Perfectday

✅ 5 účinných látek přírodního původu
✅ Pomoc během klimakteria
✅ Bez vedlejších účinků
✅ Při dlouhodobém užívání dosahuje pozitivních účinků

Zkušenosti žen

Nyní se mrkneme na to, co o užívání tohoto doplňku stravy říkají ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru. Některé říkají, že při dlouhodobém užívání na ně funguje dobře. Další zmiňují, že se méně potí a lépe se jim spí. Vzhledem k tomu, že jedno balení vyjde zhruba na 400,-, rozhodně nešlápnete vedle, když se ho rozhodnete zkusit. V případě úpornějších příznaků menopauzy bychom si ale na vašem místě spíše vybraly něco silnějšího (zkusit můžete například Womeno s 12 účinnými látkami).

Nevýhody

  • Má delší nástup účinků
  • Slabší složení (pouze 5 účinných látek)

Bude to dobrý výrobek. Beru teprve chvíli, ale už se mi zlepšilo spaní, návaly nejsou tak časté a tolik intenzivní. (Registrovaný uživatel, Zboží.cz)

Jakou zkušenost máte s NatureVia PerfectDay vy?

 

 

Štítky: , , ,

Podobné články

od
Zdraví máme jen jedno. Proto je důležité znát své tělo a věnovat se prevenci. Alespoň to je moje nepsané krédo, kterým se pokouším řídit každý den. Také je to přístup, který se snažím dostat do každého jednoho článku. Věřím, že alespoň jednoho z vás motivuje k tomu, aby se k sobě choval s větším respektem.
Předchozí článek Další článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

0 sdílení